Únor 2011

Vylepšení? and Little Info

25. února 2011 v 16:40 | Juicy |  My Diary
Zdravím všechny! :-) Tak co Vy a nové 'vylepšení' blogu.cz? No podle mě to nějaké skvělé vylepšení není... Mnohem více mi vyhovoval minulý vzhled. Vím, že admini nějak chtějí blog.cz vylepšit, ale když skoro vůbec nefungují funkce blogu? Tak nevím... Mě osobně téměř vůbec nejdou dělat mezery mezi textem a obrázky nebo videem. Doufám ale, že je to SNAD jen dočasné. Já používám Google Chrom, a i v tom to funguje stejně jako v Mozzile. Tak snad se to opraví :-) A ještě bych se chtěla všem návštěvníkům omluvit, protože přes víkend nebudu doma a nebudu mít přístup na Internet. Jedu totiž k babičce :-) Možná, ale jen možná se tu na chvilku zastavím, ale nevím... Víkend budu věnovat škole, protože příští týden bude obzvláště náročný, co se týče písemek a testů. No nic... Musím se jít sbalit. :-) Záskok už sehnat nestihnu, ale příště budu pilnější :-) O novinky nepřijdete, přidám je v neděli. Snad se na mě ale nebudete zlobit ;)) Teď stejně moc novinek není, tak.. Omlouvám se též SB, že neoběhnu, pokusím se o to v neděli. Jé, to jsem se zase rozepsala :D Tak si víkend co nejúžasněji užijte a mějte se krásně! :-**

Trailer - Blood Out

24. února 2011 v 18:51 | Juicy |  Videos (Blood Out)
Pěkný večer! :-) Jak Vám to jde s používáním nového editoru článků? U mě docela v pořádku, ale nevím nevím... :D No nic. Mám ještě učení, tak jsem tu jen na skok :-) Dnes se nám objevila bohužel jen jedna novinka. A to trailer k novému filmu AnnyLynne, Blood Out. Anna tam hraje společně i s raperem 50 Centem. No podle videa to vypadá vážně zajímavě. :-) Já ale na takovéhle filmy moc nejsem, ale může to být opravdu dobrý film. Doporučuji shlédnout video! :-)

Blue Naomi [90210: Season 3] - Sneak Peek

23. února 2011 v 19:02 | Juicy |  Videos [90210]
A ještě jedno video, opět k 90210. Je ti delší video s ukázkou jedné scény Blue Naomi. Scéna se odehrává v knihovně. Hrozně se mi líbí, jak Annie 'čapne' Naomi, jak se snaží upoutat pozornost toho kluka :D To je fakt skvělý. Moc se těším a rovněž doporučuji shlédnout video! :-)

Blue Naomi [90210: Season 3] - Promo Video #2

23. února 2011 v 18:58 | Juicy |  Videos [90210]
Všimli jste si toho nového textového editoru v Blog.cz? :-) Mě to připadá zajímavé, akorát se mi to zdá malinko nepřehledné. Ale nejdříve si na to musím zvyknout :D Mám tu jedno nové video k 90210, video s ukázkami k dílu Blue Naomi.

February 22,2011 - Running Errands In Hollywood

23. února 2011 v 18:53 | Juicy |  C - 2011
Ahojky :-) No dnešek mi utekl docela rychle, a co Vám? My jsme ještě k tomu dneska měli psát test ze zeměpisu, ale odložila nám to. Jedna z nejlepších učitelek :-) Mám tu nějaké nové fotky ze včera. Fotografové AnnuLynne zastihli ve sportovním oblečení a sestrou Rachel na pochůzkách v Hollywoodu. Moc jí to slušelo, stejně jako Rachel :-) AnnaLynne měla opět úžasné brýle <3 A sluší jí i ten culík.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Style #3

22. února 2011 v 13:21 | Juicy |  Style
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Psaníčko: Tusk
Náramek: Torrid
Náhrdelník: Elizabeth and James

Blue Naomi [90210: Season 3] - Promo Video

22. února 2011 v 13:13 | Juicy |  Videos [90210]
Pěkné odpoledne! :-) Tak já už jsem doma. Dneska jsem ve škole nebyla, kromě oběda a rána, jelikož jsem jela na jednu soutěž. Mám tu jedno nové video k 90210. Týká se sedmnáctého dílu Blue Naomi. Video je skvělé, jak tam Anna nahání toho kluka :D Moc se těším! :-)


14.2.2011 - 20.1.2011

21. února 2011 v 18:38 | Juicy |  Statistics
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Pondělí: 27
Úterý: 36
Středa: 31
Čtvrtek: 31
Pátek: 24
Sobota: 24
Neděle: 28

Celkem: 201
__________________

Moc děkuji, je pěkná. :-) Jsem ráda, že jsem chodíte a cením si toho... ;)

AnnaLynne In Any Trouble?

21. února 2011 v 18:30 | Juicy |  News
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Dále tady mám jednu nemilou novinku. Podle zdroje prý jeden muž AnnuLynne zažaloval! Údajně do něj AnnaLynne v loňském roce trošku nabourala autem a zasáhla tím jeho blatník auta. Muži, Marku Pawlowskimu, se podle informace stal i menší úraz. Taky chce po Anně i finanční úhradu, kterou mu prý způsobila. Svým Mini Cooperem do jeho auta narazila na ulici South La Cienega Boulevard. Tak já doufám, že bude vše v pořádku a nějak se to vyřeší! AnnaLynne se k této věci nějak nevyjádřila, tak nemůžeme posoudit, jestli to třeba není jen nějaká vymyšlená věc. A kdyby byla, tak jí moc přeji, ať se to vyřeší a nemá do budoucna nějaké problémy. :)

February 17,2011 - At Thai Massage in Venice

21. února 2011 v 18:19 | Juicy |  C - 2011
Zdravím! :-) Fíha, tak tu máme zase ty školní povinnosti, co? Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Přes prázdniny jsem mohla do devíti vyspávat, ale už né :D A ještě k tomu zítra mám přes dopoledne konverzační soutěž z angličtiny, tak si to musím ještě zopakovat. Docela se bojím jako :D No nic... mám tu nějaké novinky :-) Jako první to jsou fotky ze čtvrtečního večera, kdy byla AnnaLynne na thajské masáži ve Venice. Opět to Anně moc slušelo. Líbí se mi ty boty a šála <3 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Blue Naomi [90210: Season 3] - Stills

20. února 2011 v 14:58 | Juicy |  Stills (3)
Pěkné odpoledne! :-) Omlouvám se za včerejší nepřítomnost, ale po příjezdu jsem byla docela unavená a zralá na postel.. A zrovna jsem se vrátila ze zápasu, který dopadl skvěle, tak jsem konečně tady :-)) Novinek se nám moc neobjevilo. Mám tu ale fotky k novému sedmnáctému dílu 90210, Blue Naomi. AnnaLynne je převlečená jako Avatarka. :D Docela jí to ale sluší. Všimněte si těch očí... ;-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tomorrow...

18. února 2011 v 16:47 | Juicy |  My Diary
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Pěkné, sice zamračené odpoledne! :-)
Jsem tu jen na skok, jelikož jsem Vám chtěla povědět, že už tu po zbytek dneška a zítra nebudu. Jedeme totiž s mamkou ke známým, a vracíme se zítra.. :) Novinky již doplnit nestihnu, ale vše zítra doplním, slibuji. Páni, to je dnes venku zataženo, co? :-) Mě to ale nevadí, protože takové počasí mám ráda. Jako v Anglii :-)) No nic, musím si jít ještě dochystat pár věcí a vyrážíme. Pokud budu mít možnost, což ale asi ne, zastavím se a něco tu hodím. Tak se mějte krásně, a zítra k večeru jsem zpět!! :-)

It's High Time [90210: Season 3] - Sneak Peek

17. února 2011 v 16:20 | Juicy |  Videos [90210]
A ještě tu mám jednu věc ohledně 90210. :-) Mám tu minutové video s ukázkou jedné scény, ve které je právě AnnaLynne. 


It's High Time [90210: Season 3] - Promo Video #2

17. února 2011 v 16:05 | Juicy |  Videos [90210]
Jelikož nás příští týden čeká nový díl 90210, mám tu jedno nové video s ukázkami. Je opravdu velice podobné předchozímu, ale... opakování matka moudrosti :D No, na nový díl se opravdu těším, vypadá vážně zajímavě, co myslíte? :-)


February 14, 2011 - Grammy Awards Afterparty

17. února 2011 v 16:01 | Juicy |  E - 2011
Ahojky :-) Jak určitě víte, tuto neděli večer byly předávány prestižní ocenění Grammy, kterého se zúčastnilo mnoho hvězd. Po předání cen se jako vždy konala after party, které se zúčastnila i AnnaLynne. :) I když e samotného předávání neúčastnila. Opožděně se nám objevily fotky. AnnaLynne opět nezklamala a vypadala skvěle. :-) Ty šaty jí opravdu moc sluší. Na fotkách ji můžeme vidět společně se sestrou Angel. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Facebook Webpage... :)

16. února 2011 v 19:51 | Juicy |  Actually
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Pěkný večer! :-) Tak už jsem se vrátila od zubaře domů. Sice jsem přijela dříve, ale ještě jsem jela s mamkou nakupovat a zdržely jsme se. Taky mi není moc dobře, jelikož mě bolí zuby... :-( Tak, slíbila jsem Vám v minulém článku nějaké nové blogové překvapení. Tímto překvapením tedy je, že jsem k blogu založila stránku na Facebooku. Je to kvůli tomu, protože bych ráda zjistila, kolik má blog fanoušků a fanynek. Taky bych na Facebook určitě psala nějaké ty aktuality o blogu, a o mě taktéž :-) Tak ale nevím, jestli by se to chytlo. Když ne, stránka bude popřípadě zrušena. Budu ráda, když se tam pár lidí přidá a kdyžtak připisujte své názory na blog, na mě a AnnuLynne. Budu vděčná za každou radu, jak negativní, tak pozitivní. Ráda bych totiž blog rozvíjela mnohem více a chci ho trošku přizpůsobit i Vám... Tak snad se to chytne. :-) 

Avatars #1

16. února 2011 v 13:15 | Juicy |  Avatars
Tento článek je taktéž přednastaven, mířím k zubaři... :-) Tyto avatary jsou vyrobené mnou a nemám je z žádné fanstránky. Doufám, že se Vám budou líbit. :-) A kdyby si je chtěl někdo zkopírovat i na svůj blog, prosím s použitím zdroje! Děkuji... ;))

http://annalynne-mccord.blog.cz/ ©
http://annalynne-mccord.blog.cz/ ©
http://annalynne-mccord.blog.cz/ ©
http://annalynne-mccord.blog.cz/ ©

http://annalynne-mccord.blog.cz/ ©
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©

Style #2

16. února 2011 v 13:00 | Juicy |  Style
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Džíny: J Brand
Lodičky: Emily Pump
Náhrdelník: Ylang | 23
Brýle: Ray-Ban

Ahojky :-) Tenhle článek je přednastaven, jelikož se chystám k zubaři. Novinky se dnes neobjevily a tak přidávám styl. Asi kolem 15:00 se vracím domů. A jelikož mi není moc dobře, asi zůstanu doma. A čeká Vás také malé překvapení v podobě... no, nechte se překvapit ;-) Doufám však, že se to chytne... 

Personal Photos #1

15. února 2011 v 14:46 | Juicy |  Personal
Tyto fotky mám v počítači uložené už delší dobu, ale teď jsem si jich konečně všimla :D Jsou to nějaké osobní fotky AnnyLynne. Je jich mnohem více, ale já je rozdělím do článků po menším počtu :) Některé jsou opravdu povedené, jiné trošku šílenější :D Moc se mi líbí ta čtvrtá... ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot #2 (V Magazine, Fall 2010)

15. února 2011 v 14:41 | Juicy |  Photoshoots
Objevil se nám nový photoshoot! :-) Podle informací byl nafocen pro magazín V k podzimnímu vydání loňského roku. Fotky jsou úžasné, především podle mě je ta třetí perfektní ♥ AnnaLynne vypadá vážně skvěle. Doufám, že se objeví více fotek :-) Děkuji 90210-media.org

imagebam.com imagebam.com imagebam.com