Leden 2011

It's Getting Hot In Here [90210: Season 3] - Stills

23. ledna 2011 v 20:10 | Juicy |  Stills (3)
Ták... a řekla bych, že tohle je konečně poslední nedoplněná novinka :-) Od zítřka, doufám, se to tady konečně rozjede :-) Chystám něco nového, tak snad se do všech těchto 'věcí' budete zapojovat... :) Teď tady mám ale ty stills k dílu třináctému třetí řady, It's Getting Hot In Here. 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

20/1/2011 - On The Set of 90210

23. ledna 2011 v 19:37 | Juicy |  On The Set (3)
A fotky ze zatím posledního natáčení 90210 :-) AnnaLynne má nejspíše opět přestávku, kterou si opět užívala s kolegy a přáteli ze seriálu. Vypadala opravdu úžasně, na očích jí opět nechyběly Ray-Banky :-) Páni, závidím jim to krásné teplé počasí. 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

19/1/2011 - On The Set of 90210

23. ledna 2011 v 19:30 | Juicy |  On The Set (3)
Další natáčecí fotografie. AnnaLynne a kolegové měli asi chvíli přestávku, a tak si ji krátili společným blbnutím a AnnaLynne drbala na bříšku pejska. Pejska? Obrovský pejsek :D Ale Lynne vypadala perfektně a jde vidět, že se opravdu umí zasmát :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

10/1/2011 - On The Set of 90210

23. ledna 2011 v 19:25 | Juicy |  On The Set (3)
Další fotky jsou z 10.ledna, opět z natáčení. Tady po place běhala namodro obarvená AnnaLynne :D Vypadá docela přesvědčivě jako Avatarka. Někomu to možná přijde trošku divné, ale mě se to líbí. ;-) Já jsem totiž pro každou legraci ;-) Asi natáčeli nějakou scénu z karnevalu? Nemám tušení. Ale víte co? Hrozně se mi zalíbil ten avatarský 'ocas' :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

7/1/2011 - On The Set of 90210

23. ledna 2011 v 19:21 | Juicy |  On The Set (3)
Pěkný nedělní večer přeji všem návštěvníkům blogu! :-) Omlouvám se, že jsem tady nebyla již dřív, ale celé dopoledne jsem strávila v tělocvičně, protože jsem měla s kamarádkami zápas. A po obědě jsem si musela dodělat povinnosti do školy... Tak, teď jsem ale tady, a jdu dodělat (konečně) ty staré a zanedbané novinky :-) Pokračuju fotkami z natáčení 90210. První jsou z 7.ledna. AnnaLynne vypadala moc pěkně, slušela jí ta sukně ;-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16/1/2011 - Driving Around Los Angeles

22. ledna 2011 v 9:39 | Juicy |  C - 2011
AnnaLynne vzala svou sestru před několika dny, přesněji 16.ledna, na projížďku autem po Los Angeles. Vypadala skvěle, ale bohužel její oblečení nejde vidět skoro vůbec :D Také mě štvou ty tagy přes půlku fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

8/1/2011 - Exiting Warren-Tricomi Salon in West Hollywood

22. ledna 2011 v 9:38 | Juicy |  C - 2011
Ták :-) Teď tu mám zase candids fotky. První jsou z 8.ledna, kdy byla AnnaLynne na pochůzkách po Západním Hollywoodu a zastavila se i v jednom salonu. Vzala s sebou i své dvě starší sestry Angel a Rachel. Vypadala opět výborně, její 'městské' otfity vždy dokáže perfektně zkombinovat :-) A nechyběly jí ani oblíbené Ray-Banky.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ecko Red (2011)

22. ledna 2011 v 8:57 | Juicy |  Photoshoots
Teď tady mám photoshoot, který Lynne fotí pro kampaň slavné módní značky Ecko Red od Marca Ecka :-) No páni... tyhle fotografie mi upřímně vyrazily dech! AnnaLynne vypadá naprosto perfektně! :) Opravdu skvěle vytvořené fotky. Taky se mi líbí, že to vytvořili tak, jako by pozadí bylo se slunečním nádechem (nevím jak to mám říci :D) 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Maniac Magazine (2010)

22. ledna 2011 v 8:52 | Juicy |  Photoshoots
Zdravím :-) Včera jsem stihla dodělat akce, tak dnes už se pustím do dalších věcí. Teď dodám několik photoshootů :-) První, co tu mám, je nafocen pro magazín Maniac. Fotky jsou vážně moc krásné, AnněLynne takové barvy sluší. Líbí se mi ty fotky, na kterých má ty růžové šaty :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15/1/2011 - GBK's Golden Globes Gift Lounge 2011

21. ledna 2011 v 17:37 | Juicy |  E - 2011
Zatím poslední nedokončená akce :-) Je z 15.ledna, kdy AnnaLynne zúčastnila jednoho setkání, které se konalo v rámci Zlatých Glóbů. Opět, tedy jako vždy, musím Anně pochválit outfit. Moc jí to slušelo, stejně jako make-up a účes! Její vlasy jsou fakt perfektní! :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com


11/12/2010 - Spike TV's Video Game Awards 2010

21. ledna 2011 v 16:57 | Juicy |  E - 2010
Dále tady mám fotky z další akce. Budu to doplňovat postupně po rubrikách, ať zbytečně nepřeskakuji a bude to tak snad i přehlednější. :-) AnnaLynne se zúčastnila předávání cen Game Awards. Akce se konala 11.prosince, opět už v loňském roce. Rychle to uteklo, nó :D Lynne na sobě měla bílý kostýmek, který jí moc slušel. Celý outfit oživila červenými lodičkami a kabelkou s leopardím vzorem :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

8/10/2010 - Toning and Holiday Shopping With Reebok At LFL in Los Angeles

21. ledna 2011 v 16:50 | Juicy |  E - 2010
Krásné páteční odpoledne! :-) Konečně po týdnu zase víkend, co? Já budu mít o víkendu dost práce, s doplňováním článků, úkoly do školy, sportovním zápasem a vše tak dokola. Tak dnes začnu, už asi před půlhodinkou jsem začala ukládat fotky :-) Tak snad se to tu zase brzy uvede do provozu. Jako první tady mám ještě fotky z roku 2010, přesněji z data 8.prosince, kdy byla AnnaLynne nakupovat v obchodním centru. Fotografové ji vyfotili ve sportovním oddělení, kde si zrovna zkoušela nějaké oblečení a boty značky Reebok. Moc jí to slušelo, jde vidět, že má opravdu skvělou postavu! ;-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

6/12/2010 - Alice + Olivia By Stacey Bendet Holiday Party for Baby Buggy

20. ledna 2011 v 19:10 | Juicy |  E - 2010
Ahojky všichni :-) Tak jsem konečně tady. Ještě jsem se musela podívat na matiku, protože hrozí písemka, tak... Znáte to :D Aby to tu dnes nezelo tak prázdnotou, tak jsem se rozhodla pomalu začít s přidáváním starších věcí. :-) Budu s tím mít ale práci, protože počítač mi jede příšerně pomalu. Naštěstí jen na čas, protože rodiče mi budou kupovat notebook :-) Ale tak dost o mě... Jako první tady mám fotky z 6.prosince, kdy se AnnaLynne zúčastnila módní přehlídky Alice and Olivia. Anna vypadala naprosto famózně, moc jí to slušelo. :-)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Po měsíci a půl...

19. ledna 2011 v 21:54 | Juicy |  My Diary
http://annalynne-mccord.blog.cz// ©
Zdravím všechny návštěvníky blogu! :-)
Ráda bych se Vám všem omluvila, tedy ale především SBčkům, že jsem tady celý ten měsíc a půl nebyla. Důvod je jediný - pokazil se mi počítač! Já jsem myslela, že se snad zblázním :D Ta stará krabice mi nefungovala již předtím, a teď ho to zase postihlo... Panebože :D Přístup na Internet jsem bohužel neměla, ze školy jsem se Vám bohužel ozvat nemohla, protože tam máme návštěvy internetových blogů spíše zakázané než povolené. Také se chci moc a moc omluvit Sb, že jsem u nich celou tu dlouhou dobu nebyla, ale neměla jsem jinou možnost, než to nějak vydržet. Teď jsem ale konečně zpátky! :-) Jsem ráda, že i blog je v pořádku a budu mít co dohánět, abych vše zvládla doplnit. Dnes již přidám jen tento článek, do dalších se pouštět nebudu. Napíši jen SBčkům omluvné vzkazy a vyřídím nějaké ty blogové věci. Tak se mějte krásně, zítra se s určitostí ozvu a ještě jednou se moc moc omlouvám! :-)